Minikoparka

Wynajem minikoparki – Kraków i okolice

Świadczymy kompleksowe usługi minikoparką na terenie całego województwa małopolskiego, w tym między innymi takich miast jak Kraków czy Wieliczka. W skład naszego parku maszynowego wchodzi profesjonalna minikoparka z wiertnicą, która dzięki gumowym gąsienicom oraz stosunkowo niewielkiej masie idealnie sprawdza się w ciasnych miastach i gęstej zabudowie. Jest to bardzo praktyczna i zwrotna maszyna, przy pomocy której można realizować roboty ziemne nawet w trudnodostępnych miejscach.
Posiadana przez nas minikoparka jest udostępniana na wynajem wraz z doświadczonym operatorem. Sprzęt możemy wyposażyć w łyżki o szerokościach 20 cm, 30 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm i 100 cm (skarpowa).


Nierzadko obszary o dość dużym zagęszczeniu architektonicznym i infrastrukturalnym to cechy charakterystycznie Krakowa i najbliższych okolic, co niewątpliwie, w przypadku podjęcia inwestycji związanej z koniecznością wykonania różnorodnych prac ziemnych, stwarza znaczne utrudnienia dla ciężkiego sprzętu. Wykorzystanie zwrotnych, lekkich minikoparek, charakteryzujących się możliwościami kopania różnych szerokości, nawet bardzo wąskich, jest z pewnością doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza mając na uwadze często historyczne miejsca.

W ramach wynajmu minikoparki również z wiertnicą zapewniamy profesjonalne wykonanie wszelkich robót ziemnych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, co przekłada się na obowiązek inwestora posiadania stosownych zezwoleń i uzgodnień projektowych. Ponadto należy dokładnie i na podstawie projektu wytyczyć linie i obrysy wykopów z uwzględnieniem miejsc krzyżowania się wszelkich urządzeń i instalacji podziemnych. Dzięki temu, podczas prowadzonych robót minikoparką unikniemy ewentualnych uszkodzeń funkcjonującej w ziemi infrastruktury. Wynajem koparki to nie tylko odpowiedzialność za jakość prowadzonych prac, ale również troska o nieprzewidziane następstwa, dlatego warto zasięgnąć wszelkich dostępnych informacji, również w postaci map geodezyjnych o charakterze sytuacyjno-wysokościowym. W innych przypadkach może być konieczna pełna inwentaryzacja terenu planowanych wykopów wraz z ich wytyczeniem realizowana przez uprawnionych geodetów. Zapraszamy klientów z Krakowa i okolic do wynajmu minikoparki zarówno w ramach jednostkowego przedsięwzięcia, jak i w formie stałej, wszechstronnej współpracy.Minikoparka Bobcat 320
Mininkoparka usługi i wynajem kraków
Minikoparka Bobcat 320 o wadze 1,6 tony na gumowych gąsienicach, wyposażona w łyżki
o szerokościach 20cm, 30cm, 40cm, 45cm, 50 cm i 100cm (skarpowa) i wiertnicę
 
 


Minikoparka Bobcat 321
Minikoparka kraków
Minikoparka Bobcat 321 o wadze 1,6 tony na gumowych rozsuwanych gąsienicach, wyposażona w łyżki o szerokościach 20cm, 30cm, 40 cm, 45cm ,50 cm i 100cm (skarpowa) i wiertnice
 
 

Przy jakich pracach znajdzie zastosowanie minikoparka z wiertnicą?

Naszym klientom proponujemy profesjonalne usługi wynajmu koparki w Krakowie i okolicach. Oferowany przez nas sprzęt porusza się na gumowych gąsienicach, dzięki czemu po przejechaniu maszyny nie pozostają praktycznie żadne ślady np. na trawniku. Jest niezastąpiony na budowach, przy modernizacjach sieci czy czyszczeniu rowów.
Wynajem minikoparki z wiertnicą, jaki oferuje nasza firma, umożliwia wykonywanie:

  • Wykopów pod fundamenty i ogrodzenia,
  • Wykopów pod sieci wodno-kanalizacyjne, energetyczne, gazowe, telekomunikacyjne,
  • Drenaży i odwodnień,
  • Wykopów pod szamba i oczyszczalnie ścieków,
  • Niwelacji, skarpowania,
  • Załadunku materiałów sypkich itp.

@2018